Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Aklar Group

Her sabah büyük bir sevinçle ve sizleri misafirimiz olarak görmenin umuduyla kapımızı açıyoruz..

Tarihçemiz

Akçaren ailesi olarak 1986 yılında Hacı Yusuf Akçaren’in öncülüğünde “Aklar Gıda” markasıyla toptan gıda ticaretine başladık. İlerleyen yıllarda istikrarlı ve samimi gayretlerimiz meyvelerini vermeye başladı. Çekirdekten başladığımız söz konusu ticari faaliyetimizin İstanbul’daki ilk girişimi, 1994 yılında Bahçelievler’de açtığımız ilk marketimizle oldu. Sonra ülkemizde gıda toptancılığının önemli merkezlerinden biri olan Mega Center’da yerimizi aldık. 2005 yılına gelindiğinde ise bir merkez ve
dört mağaza ile yolumuza devam ettik. Bununla birlikte gıda perakendeciliğinin hızlı değişim ve dönüşümü bizi perakendeciliğin farklı modellerinde markalar oluşturmaya götürdü.
Bunun sonucu olarak, Aklar Cash & Carry, Aklife ve Aklar Gross markalarımız hayat buldu ve Aklar Group çatısı altında toplandı. İnanıyoruz ki, ticari ortaklarımız olan firmalarla yakaladığımız güç ve enerji bizi daha ileriye taşıyacaktır.

Grup Şirketlerimiz

Aklar Cash & Carry;
2000 yılında kurulan markamızla perakende satış noktaları, ev dışı tüketim noktaları, resmi ve özel kurumlara hizmet vermekteyiz.
Aklife Gayrimenkul;
2009 yılında kurulan gayrimenkul şirketimizle sağlam ve güvenilir yaşam alanları inşa etmekteyiz. Gayemiz değer kazanan ve kazandıran butik projelere imza atmaktır.
Aklife Import & Export;
2017 yılında kurulan ihracat şirketimiz ihracat odaklı pazarlama projelerine imza atmaktadır. Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika kıtalarındaki ülkelere etkin şekilde ihracat yapmaktadır.
Bu vesile ile yurt dışı partnerlerimizin başarısını önemsiyoruz. Çünkü onların başarısı, bizim başarımızdır.
Aklar Gross;
2018 yılında kurulan şirketimiz kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterilerine toptan ve perakende olarak sunmaktadır.

Misyon Vizyon

Misyonumuz

Kurumsal yapımız, mutlu çalışanlarımız, kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızla sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamak, ayrıca çevreye ve topluma duyarlı sorumluluk anlayışıyla istikrarlı büyüyerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

 Misyonumuzu, kaliteli hizmet anlayışımızla her gün daha iyiye ulaştırmaktır.